+90(212) 257 20 07

Üst Zeren Sokak No:50 LEVENT/İSTANBUL

Top

Hakkımızda

Gelar Gelişim ve Eğitim Araçları

Firmamız 1995 yılında İstanbul’ da kurulmuş olup ticari faaliyetlerine ilk olarak okul öncesi ve ilköğretim çağındaki çocuklara yönelik Eğitim-Gelişim Araçları temini yaparak başlamıştır. İlerleyen zaman içerisinde müşterilerimiz tarafından oluşan talepler doğrultusunda Çocuk Oyun Parkları ve akabinde de Kent Mobilyası sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.

Geçen zaman içerisinde pek çok imza projede yer alarak kazanılmış tecrübesini devam eden çalışmalarına yansıtarak Türkiye genelinde sektöre yön veren birçok kurum ve kuruluşa hizmet sağlamış ve sağlamaya devam etmektedir.

Müşterilerimize sunmakta olduğumuz doğru, kaliteli ürün ve hizmetleri firmamız bünyesinde bulunan dünyaca bilinir kuruluş ve markaların Türkiye’deki tek temsilcisi olarak sağlamaktayız. Tarafımızca temin edilen ürünler kullanım alanlarına göre gerekli olan tüm test ve değerlendirmelerden geçerek en üst düzey standartlara sahip olmakla beraber en modern ve estetik tasarımlara da haizdir.

GELAR ailesi olarak büyümeye devam ederken; hayatlarımıza dokunan gerek çocuk oyun alanları gerekse de sosyal alanları yeni nesil, iyi dizayn edilmiş, fonksiyonel ve güvenli bir şekilde tasarlanmış ekipmanlarımızla zenginleştirerek insanların kullanımına sunmayı kendimize göre addetmekteyiz.