+90(212) 257 20 07

Üst Zeren Sokak No:50 LEVENT/İSTANBUL

Top

Hakkımızda

Gelar Gelişim ve Eğitim Araçları

Firmamız 1995 yılında İstanbul’ da kurulmuş olup ticari faaliyetlerine ilk olarak okul öncesi ve ilköğretim çağındaki çocuklara yönelik Eğitim-Gelişim Araçları temini yaparak başlamıştır. İlerleyen zaman içerisinde müşterilerimiz tarafından oluşan talepler doğrultusunda Çocuk Oyun Parkları ve akabinde de Kent Mobilyası sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.

Geçen zaman içerisinde pek çok imza projede yer alarak kazanılmış tecrübesini devam eden çalışmalarına yansıtarak Türkiye genelinde sektöre yön veren birçok kurum ve kuruluşa hizmet sağlamış ve sağlamaya devam etmektedir.

Müşterilerimize sunmakta olduğumuz doğru, kaliteli ürün ve hizmetleri firmamız bünyesinde bulunan dünyaca bilinir kuruluş ve markaların Türkiye’deki tek temsilcisi olarak sağlamaktayız. Tarafımızca temin edilen ürünler kullanım alanlarına göre gerekli olan tüm test ve değerlendirmelerden geçerek en üst düzey standartlara sahip olmakla beraber en modern ve estetik tasarımlara da haizdir.

GELAR ailesi olarak büyümeye devam ederken; hayatlarımıza dokunan gerek çocuk oyun alanları gerekse de sosyal alanları yeni nesil, iyi dizayn edilmiş, fonksiyonel ve güvenli bir şekilde tasarlanmış ekipmanlarımızla zenginleştirerek insanların kullanımına sunmayı kendimize göre addetmekteyiz.

GALOPIN
STILUM

CONRADI KAISER 
METALCO
SIK-HOLZ
DYNAMO PLAYGROUNDS
KIWI
RHINO SKATE PARK
PUMP TRACK
LAKESHORE

Markalarının Türkiye de tek yetkili kuruluş olarak hayata modern yaşam güzelliğini getirirken kaliteden taviz vermeden sadık müşteri kazanmaya devam etmekteyiz.

Sektörün %70 ine hitap ederken her geçen sene büyüyürek müşteri mennunniyetinin ve kalitenin üst seviyede olduğu hizmet anlayışımız ile yolumuza devam etmekteyiz.

Yenilikçi,modern,iyi dizayn edilmiş,güvenli ve kullanışlı yeni nesil oyun parkları,skate park ve kent ekipmanlarının tek ve doğru adresi olduğumuz için gurur ve güvenle büyümeye devam etmekteyiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

gelar çalışma ve kalite politikası

– Mutlu Müşteri
– İhtiyaçlar doğrultusunda hareket etmek
– İhtiyaçlarınızı zamanında yerine getirmek
– Kaliteye uygun fırsatlarla sunmak
– Mutlu bir ekip ile her zaman bizi tercih eden firmalara güvenli sağlıklı ve modern yapı ile eğlenceli sosyal yaşam sunmak

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

çevre politikası

– FSC (Orman Koruma Konseyi )
– ISO 9001-2008
– ISO 14001 -2004
– ISO 18001-2008 OHSAS (İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi)