+90(212) 257 20 07

Üst Zeren Sokak No:50 LEVENT/İSTANBUL

Top

Misyon Vizyon

MİSYONUMUZ

Değerlerimiz ve İlkelerimiz.
İş alanımız gereği toplumsal memnuniyeti müşteri memnuniyeti ile birlikte herşeyin üzerinde tutmak. Değişime ve gelişime açık olmak. Yaptığı işte en iyisini gerçekleştirdiğine dair inançlı, dirayetli ve hevesli olmak. En önemli değerimizin insan kaynağı olduğunu unutmamak. Sürekli gelişmek için maddi-manevi kaynak ve nitelikli iş gücü yaratmak. İşimizle ilgili üstün bir iş ahlakı ve moral anlayışa sahip olmak.
Şirketimizin çalışma anlayışının, itibarının ve ideallerinin, kişisel kazançlarımızın önünde geldiğini bilmek. Çalışanlar arası ilişkilerde hoşgörü, demokrasi ve ideallere saygı göstermek.

VİZYONUMUZ

Kalite Politikamız.
Kalite ve güvenilirliğinin, insan hayatı ve yapılarının ömrü ile bağlantılı olduğunun bilinci ve gerekliliği ile çalışmak.
Ürün ve hizmetlerimizi ahlaki kaliteyi en üstte tutarak prensiplerimizden asla ödün vermeden kullanıcıların beğenisine sunmak.
Şirketimizin bütün maddi ve manevi kaynaklarını ve yeteneklerini, mükemmelliğe erişmek için sürekli canlı tutmak, tüm gücümüzü en iyi hizmet için seferber etmek. Firmamızı sektörün saygıdeğer ve örnek alınacak markalarından biri olarak sürekli kılmak. %100 Müşteri mutluluğu sağlamak.